Stříbrné náušnice Monika topaz/ametyst/olivín 13020051

Stříbrné náušnice pokryté silnou antialergenní vrstvou rhódia, vysázené kombinací kamenů: modrý topas, ametyst a zelený olivín.


VYPRODÁNO!

Zobrazit podobné zboží »

 

Do detailů propracované stříbrné náušnice dekorované modrým topazem, ametystem a olivínem si pohrávají s vaší představivostí. Můžete v nich spatřit barevné květinky nebo pestrého motýlka usedajícího na voňavou květinu.

Parametry produktu:

Materiál: stříbro AG 925/1000
Povrchová úprava: rhodium
Kámen: ametyst, topaz, olivín
Velikost:
Výška: 20mm
Šířka: 20mm
Hmotnost: 4,8 g

Modrý topaz: kámen inspirace, nebeská průzračnost modrého topazu uklidňuje roztěkanou a rozbouřenou mysl. Podporuje duševní inspiraci, pomáhá s lehkým srdcem opustit zakořeněné myšlení a zvyklosti, které nás brzdí ve vývoji.

Ametyst: kámen inspirace, obohacuje naši meditaci, nadosobní lásku, podporuje v nás obětavost a touhu pomáhat bližním. Udržuje v nás bdělost a koncentraci.

Peridot (OLIVÍN): v době baroka byl kamenem milenců. Peridot je kámen slunce, inspirace a očisty. Podporuje rozvoj našich mentálních schopností, vnáší rovnováhu a klid do naší mysli.

Všechny šperky jsou dodávány v krásné dárkové krabičce s certifikátem o pravosti kamenů.

Diskuse


*Vaše emailová adresa nebude zveřejněna, pouze její první část. Použitím tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.